5 leggyakoribb hiba amit egy fodrász elkövethet.

Nem néz a vendég szemébe, amikor köszöntik egymást, ezzel nem veszi fel a kontaktust és ez rányomja bélyeget arra a 30 percre amit együtt töltenek a hajvágás során.

Nem vizsgálja meg a vendéget, nem kérdezi ki, hogy a lehető legjobb frizurát tudja elkészíteni a számára, hanem csak a sablon berögzült mozdulatokat ismétli vendégről vendégre.

Kérdezés nélkül ereszti bele a hajba a ritkító ollót, mintha kötelező lenne.

Nem szárítja meg rendesen a hajat oldalt, ahol lehet ugyan csak 2 miliméter a haj, de a fejbőr vizes marad és ez nem túl jó érzés télen, amikor kilépsz az üzletből.

A beterítő kendő alatt nem vágja le rendesen a nyakadon lévő szőrszálakat, aztán otthon kérheted a csajodat, hogy szedje le valahogy, mert nagyon ciki.

Ez csak 5 hiba, de tudnám még estig sorolni. Mindenképp olyan helyre járjatok, ahol ezek nem fordulnak elő!

Vélemény, hozzászólás?

Felratkozás

Utóbbi bejegyzések

Hozd nyári formába a hajad – mit érdemes már most tenni?

A legtöbb férfi akkor kezd el gondolkodni a haján, amikor már 30 fok van. Izzadás, lapos frizura, kezelhetetlen haj – és jön a gyors döntés:

Read More »
A legnépszerűbb férfi fazon, amit a legtöbben elrontanak

Az egyik legnépszerűbb fazon most az, amikor oldalt szinte teljesen le van nyírva a haj, felül viszont marad annyi hossz, hogy formázni lehessen. Letisztult, férfias,

Read More »
Sárm és letisztult magabiztosság: a hajadon sok múlik!

A hajad állapota nem genetika kérdése. Hanem döntés. Sokáig az volt a hozzáállás, hogy a férfi hajápolás kimerül egy gyors hajmosásban. Egy sampon, ami „jó

Read More »