Újra nyitva vagyunk! 

2020.04.01-től kezdődően üzletünk újra nyitva tart!

Továbbra is a maximális higiénia a legfontosabb, ezért fodrászaink maszkban és kesztyűben dolgoznak! Eszközeinket a megszokott módon fertőtlenítjük, a székeket és munkapultokat is beleértve! 

Titeket pedig erre a néhány szabály betartására kérünk:

Első és legfontosabb, hogy az üzletben egy időben csak két fodrász és az ő vendégeik tartózkodhatnak. Sorszámmal várakozni az üzlet előtt a szabad levegőn lehetséges! 

Második, hogy mostantól csak mosással egybekötött szolgáltatásainkat tudjátok igénybe venni! 

Harmadik pedig, hogy csak és kizárólag maszkban gyertek hozzánk, valamint mellőzzétek a kézfogást és érkezés után közvetlen használjátok a recepciós pultra kihelyezett kézfertőtlenítőt! 

Vigyázzunk egymásra! 👍

Vélemény, hozzászólás?

Felratkozás

Utóbbi bejegyzések

Nyár = kevesebb macera, több működő rutin

Nyáron minden leegyszerűsödik. A tempó lassabb, a napok hosszabbak, és őszintén: senki nem akar 20 percet a tükör előtt állni reggel. A jó hír az,

Read More »
Nap, víz, szél – így marad egészséges a hajad nyáron

A nyár jól áll neked. A hajadnak kevésbé.A nap kiszívja, a sós víz szárítja, a klór pedig konkrétan hazavágja. Ha nem figyelsz rá, pár hét

Read More »
Hozd nyári formába a hajad – mit érdemes már most tenni?

A legtöbb férfi akkor kezd el gondolkodni a haján, amikor már 30 fok van. Izzadás, lapos frizura, kezelhetetlen haj – és jön a gyors döntés:

Read More »