2020.04.01-től kezdődően üzletünk újra nyitva tart!
Továbbra is a maximális higiénia a legfontosabb, ezért fodrászaink maszkban és kesztyűben dolgoznak! Eszközeinket a megszokott módon fertőtlenítjük, a székeket és munkapultokat is beleértve!
Titeket pedig erre a néhány szabály betartására kérünk:
Első és legfontosabb, hogy az üzletben egy időben csak két fodrász és az ő vendégeik tartózkodhatnak. Sorszámmal várakozni az üzlet előtt a szabad levegőn lehetséges!
Második, hogy mostantól csak mosással egybekötött szolgáltatásainkat tudjátok igénybe venni!
Harmadik pedig, hogy csak és kizárólag maszkban gyertek hozzánk, valamint mellőzzétek a kézfogást és érkezés után közvetlen használjátok a recepciós pultra kihelyezett kézfertőtlenítőt!
Vigyázzunk egymásra! 👍


